Сместен на шармантна хациенда од седумнаесеттиот век, на патот кон Мачу Пикчу, неверојатниот хотел Aranwa Sacred Valley ќе ве импресионира на прв поглед …

Овој хотел ќе ве воодушеви на многу начини – нуди извонреден поглед кон Андите, луксузно сместување и услуга од светска класа, прекрасен базен, спа центар со алтернативни третмани, прекрасен ресторан и музеј!

Otkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču Pikču

Овој хотел е уникатна комбинација на прекрасен колонијален стил и модерен луксуз од пет ѕвездички. Хотелот Aranwa Sacred Valley ќе ви понуди пространи соби и апартмани со џакузи, огромни кревети, голем LCD телевизор и други луксузни удобности.

Otkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču Pikču

Otkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču Pikču

По зајдисонце, постојат три различни опции за вечера, кои вклучуваат прекрасна фузија на јапонска и перуанска кујна, органски производи и шеф мени, додека импресивната колекција на вино ќе ве придружува во тоа што ке го одберете.

Otkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču Pikču

Хотелот има шармантен спа центар кој ќе ве импресионира со својот спектар на услуги, масажи и третмани, каде се користат природни производи и традиционални терапии.

Otkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču PikčuOtkrijte luksuz i magiju prirode na putu za Maču Pikču

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваШољи или накит!
Следна објаваКомбинезон – најпрактичното парче за есен 2017!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР