Шпанската компанија Point, која се занимава со креирање на мебел за екстериери, постои околу сто години и нуди колекции со висок квалитет, фокусирани на врвна изработка и модерен дизајн…

Нивната свежа перспектива, ја крева идејата на мебелот наменет за екстериери, со создавање на трајни, удобни и функционални парчиња, кои ќе ги засакате без разлика на годишното време.

Ние ви ги претставуваме нашите три омилени колекции Pal, Hamp и Round.

Za savršeni dnevni boravak na otvorenomZa savršeni dnevni boravak na otvorenom

Za savršeni dnevni boravak na otvorenom

Za savršeni dnevni boravak na otvorenom

Za savršeni dnevni boravak na otvorenom

Za savršeni dnevni boravak na otvorenom

Za savršeni dnevni boravak na otvorenom

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБојата на ова Porsche 911 Turbo е поскапа од автомобилот!
Следна објаваПатувајте колку што можете повеќе!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР