Овие слатки керамички саксии се идеални за оние кои забораваат редовно да ги наводнуваат своите растенија.

Со помош на ова куче, маче, панди и жаби, имате се што ви треба да се одржат растенијата во живот. Овие мачки, кучиња, жаби и панди имаат долги јазици кои се фиксирани во садот со вода, за растенијата постојано да ја добиваат водата.

Можете да ги набавите  на Firebox по цена од 11 фунти.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИнститутот по Молекуларна Фармација во Тајван во ново руво
Следна објаваСовршени намирници за почеток на денот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР