Грандиозниот и спектакуларен Beverly Wilshire е хотел кој ќе ги исполни сите ваши очекувања, но за вас ќе направи и повеќе од тоа..

Savršeni hotel za prve dane leta

Сместен во срцето на Беверли Хилс, на аголот на познатиот Родео драјв и Вилшир Булевар, овој шармантен локалитет ќе ве импресионира со својот магичен спој на луксуз, стил и удобност, додека врвната послуга обезбедува ниво на светска класа, заедно со придобивките да се биде вистински шлаг на тортата.

Savršeni hotel za prve dane leta

Ако сте заинтересирани за шопинг и незаборавно искуство на прошетка од еден до друг луксузен бутик, треба да знаете дека овој хотел се наоѓа во срцето на гламурот, но сепак, се издвојува со својот уникатен изглед. Веројатно ќе сакате да го поминете целиот ден на шопинг или во  патрола по познати личности, но кога сонцето заоѓа, ние ви препорачуваме да ја посетите Aromatherapy Crystal Steam Room, која ќе ве размази како никогаш до сега.

Savršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

Cобите и апартманите на овој хотел се разликуваат по големина, така да понудата има за секого по нешто, но ние треба да го споменеме пентхаус апартманот, кој доаѓа со џакузи када и гостински тоалет. Работен простор, модерен луксуз и плазма телевизор од 42 инчи се дел од секоја соба.

Savršeni hotel za prve dane letaSavršeni hotel za prve dane letaSavršeni hotel za prve dane letaSavršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane letaSavršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

Savršeni hotel za prve dane leta

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХрана како уметничко дело!
Следна објаваНеделна програма во Јавна Соба
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР