Проверивте ли што е “Дотерај го Скопје” ?

Baner- Doteraj go Skopje -02

Отворете www.error501.mk

 

Ritual L

Дизајнирани производи вашиот дом и канцеларија.

 

Проверете во Public Room Design Store.

 

DSC 0452

Запознајте ја Ребека Грејс.
Ментор во Microsoft и Google во Израел. Прептриемач со 20 години искуство. Експерт за маркетинг, планирање и стратегија, менаџирање на процеси и луѓе.

 

Стартапи, добијте едно ново видување за вашиот бизнис!
Договорете се за состанок rebecca@ganglysister.com

 

Screen Shot 2017-06-18 at 19.07.40

20.06. // 12:00 – 24:00 // Welcome Summer

 

 

you see

20.06. // 17:00 – Социјални иновации – презентација и јавна дискусија

 

 

image

21.06. // 19:00 – Изложба – „Мост” – Сузана Зафирова

 

 

book2

23.06. // 18:30 – Промоција на книга – „Благодарам што постоиш” – Јагода Ристеска

 

 

Ghost BBQ party Artboard 11 copy 7

25.06. // 12:00 – BBQ Party #4

 

***

Очекувајте известување со нови настани следниот понеделник.
Се гледаме во Public Room!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСпектакуларен и грандиозен хотел Beverly Wilshire!
Следна објаваЛансирање на Fashion Group клуб картичка и програма за лојалност
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР