Во среда (12 јули) Comodita Home го отвора најновиот продажен салон во Македонија, во Skopje City Mall. Големото отворање е закажано за 12 часот кога Comodita Home ќе ги отвори вратите за сите свои потрошувачи со големи изненадувања, подароци и попусти до 70% на целиот асортиман на производи. Продажниот салон е лоциран на вториот кат во молот.

Потрошувачите ќе може да набават душеци Comodita со атрактивни цени почнувајќи од 3900 денари. За оние што сакаат да ја освежат спалната соба ќе има попуст до 70% на производи како што се јоргани, перници, чаршафи, прекривачи за кревет, бањарки или ќебиња од најразличните модели. Но, нема да биде запоставена ни кујната која може да се докомплетира со производите од широкиот асортиман што го нуди Comodita Home со попуст.

За уште поголемо задоволство на своите потрошувачи, на денот на отворањето ќе бидат доделени 30 ваучери во вредност од по 1000 денари за најбрзите 30 купувачи.

Дојдете во среда на 12 јули во 12 часот и откријте ги сите изненадувања, понуди и попусти на големото отворање на продавницата на Comodita Home во Skopje City Mall на вториот кат.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСите познати личности на модната ревија на Pharrell Williams за Louis Vuitton
Следна објаваЕве зошто пливањето во море е исклучително добро за вашето здравје
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ