Кога ќе помислиме на летото, првото нешто што ни доаѓа на ум е морето и плажата. За да ни помине денот успешно на плажа, потребен ни е пијалок. Ова лето заменете ги пластичните шишиња со интересни чаши за сок или вино.

Обичните чаши не е возможно да ги однесете на плажа, бидејќи на нерамните камчиња и површини на плажа, не се стабилни и се поголема грижа од задоволство.

The Beach Glass” се продаваат во две верзии и во 11 различни бои, а најдобро од се е што не се скапи. Можете да ги нарачате од официјалниот сајт thebeachglass.com

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКампања со најубави фотографии!
Следна објаваОваа седмица во Јавна Соба
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР