Што е “Дотерај го Скопје” ?

Doteraj go Skopje

Дознај на www.error501.mk !

***

Неделата ја започнуваме со попусти!

1 copy

Провери во Public Room Design Store.

***

14.06. // 17:00 – Професионален Фенг Шуи консалтинг

1
***

15.06. // 17:00 – Што ќе се напиете? – попладневен коктел настан

3
***

15.06. // 20:00 – Хуманитарна забава на Ротари клубот Скопје Вест

4
***

18.06. // 12:00 – BBQ Party #3

3
***

18.06. // 20:00 – Хуманитарна изложба на фотографии и шминка

5
***

НАСКОРО

Oтворен повик за pаботилница за дизајн на мебел и декоративно осветлување!

cover rabotilnica za mebel-01

Како да се пријавите дознајте тука!

***

Изложба на ликовни дела

image

Прочитајте повеќе на линкот.

***

Очекувајте известување со нови настани следниот понеделник.
Се гледаме во Public Room!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЧаши создадени за плажа!
Следна објаваКако да го уредите домот во Hemptons стил!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ