Louis Poulsen е дански бренд кој рачно изработува ламби и лустери. Брендот е формиран во далечната 1874 година. Денес, овој бренд е еден од водечките во својата бранша, благодарејќи на извонредниот модерен дизајн и квалитет на изработка. Louis Poulsen Lighting, прави дистрибуција на своите производи низ целиот свет. Погледнете дел од нивните производи.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПентхаус со најубав поглед на Piazza del Duomo!
Следна објава“Dynamic Tower”, Dubai
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР