За жал, момци – вашиот згоден состанок, всушност, само се обидува да ни продаде автомобил. :)

Го сакаме сега Форд повеќе, нели?

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајубавите фестивали во светот
Следна објаваОтворање на ревијалната „Годишна изложба“ на ДЛУМ
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ