Дозволете си опуштање оваа Сабота по напорната работна недела со латино хитовите кои специјално ги биравме само за Вас…

1. Calibre 50 – El Inmigrante

2. Mujer De Piedra – Gerardo Ortiz

3. Enrique Iglesias ft Marco Antonio Solis – El Perdedor

4. Chino & Nacho – Chica Ideal

5. Juanes – La Luz

6. Alejandra Guzman – Mi Peor Error

7. Ednita Nazario – La Mas Fuerte

8. Daddy Yankee – La Nueva y La Ex

9. Romeo Santos ft Drake – Odio

10. Shakira –  Nunca Me Acuerdo de Olvidarte

СПОДЕЛИ
Претходна објава„Часот на планетата“ 2014 поддржан од Durex
Следна објаваБлескаво поткровје со свежи бои
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР