izberete-pesna-za-daniel-kajmakoski-1-2

Во моментов Даниел е на средба со неговиот ментор Жељко Јоксимовиќ, каде се договараат за која странска, а која домашна песна да ја пее на следната аудиција.

На неговата фан страница Даниел бара помош од неговите фанови. Вие може да му помогнете со своите предлози. Која песна сметате дека најдобро прилега на неговата боја на глас или која песна вие сакате да ја испее.

Кликнете на сликава која ќе ве одведе до неговата фан страница, а таму, во коментар под сликата оставете ги вашите предлози.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=K0qWcnnO3Ro

izberete-pesna-za-daniel-kajmakoski-01

СПОДЕЛИ
Претходна објаваPhotoshop пародија
Следна објаваМалечка ѕвезда | Ентони Де Стефано
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР