Новите сноуборд чизми од Најк LunarENDOR QS се изработени по најнапредна технологија со врвен стил и перформанси. Со додавањето на специјалната Lunar пена, Најк обезбедува мека, но динамична, одговорна и природна поддршка на нозете и колковите при возењето, перфектно зачувувајќи ја топлината. За поголемо шоу при бордањето се додадени и 30 ЛЕД диоди кои го оформуваат препознатливиот знак на брендот. Во продажба ќе бидат пуштени на средина на месец декември.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРустична куќа со топол амбиент
Следна објаваГрадби за кои би посакале да се направени со Photoshop
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР