Зарем денес на неговиот роденден да бидеме облиени со солзи? Зарем денес е ден на жалост? Радувајте се и бидете среќни на овој ден, денот кога Тоше се роди. Во негова чест е снимен и спот за неговата нова песна  „Све је ово премало за крај“. Погледнете.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР