Дел од креативната фотосесија на Џејсон Ли, кој со својот непресушен извор на идеи и желба да ја развесели својата болна мајка, направил серија фотографии на неговите ќерки. Доколку сте уморни од регуларните и здодевни семејни портрети, освежете го умот со оваа фотографија и една шолја попладневно кафе.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБалансирани книги | Систем на интеракција
Следна објаваСамрак со сласт | Renata’s сakework
Задолжена за најблагорoдната навика, наклонетоста кон книги. Стои на ставот дека умереноста е универзален клуч, нејзината перфекционираност јасно ги селектира информациите со кои врши промоција на книжевната уметност. Живеејќи неколку животи паралелно - како читател и автор, приврзаничка е на ендемичниот вид на автори, модерен конзервативец кога се во прашање вредностите на животот, а истовремено, вечна вљубеничка во убавото.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР