Иновативен летачки велосипед со помош на вода, одличен за зависниците од адреналински спортови. Им овозможува на луѓето да се искачат на висина од 8 метри, со брзина до 40км на час. Искусните корисници може да изведуваат и луди трикови, да се нурнуваат под вода, да се превртуваат 360 степени итн. Ова задоволство може да си го обезбедите за само 8,975 долари.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМинималистички приказни
Следна објаваЗа меѓународниот недостиг од храна
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР