За потребите на новата рекламна кампања на TechnoMarine за најновите водоотпорни часовници, огромен базен во Њујорк беше трансформиран во подводен ноќен клуб. Со помош на Sea Trek биле изработени специјални шлемови кои им помагаат на луѓето да дишат под вода. Можеби ваквите клубови би биле спас во овие топли летни ноќи :)

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДа се има сестра…
Следна објаваМала црна книга | iPhone 4
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР