Можеби не сте голем обожавател на цвеќе. но верувајте изборот на креативни вазни кој го направивме за вас, ќе ве натера и вие да посакате букет во една од овие откачени вазни.

Ајде прелистајте и кажете ни која ви се допаѓа најмногу?

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФилм: За Рим со љубов
Следна објаваФото на денот | Дождовна радост
Пишувајќи за уметноста, успешно се грижи за шарената страна на животот, за категоријата која ја истакнува величината на вистинската страст и го бои светот. Ставовите и принципите ги креира како резултат на вечната битка помеѓу традиционалното воспитување и либералната наклонетост кон новото време.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР