Се ближи летото па покрај изборот на сандалите треба да размислите за тоа каков педикир ќе направите.Тренд за 2012 се неонските лакови за нокти. Едноставно – храбар и весел избор.

 

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР