НИКОЛ КИДМАН ПРЕДИЗВИКА ВООДУШЕВУВАЊЕ ВО ПАРЧИЊАТА НА DIESEL: Во шестата деценија покажа импресивна линија и самодоверба

(Никол Кидман е американска и австралиска актерка и продуцент. Позната по нејзината работа во различни филмски и телевизиски продукции од повеќе жанрови, таа постојано останува една од најплатените актерки во светот.

Rодена на 20 јуни 1967, Место на раѓање: Хонолулу, Хаваи, Соединети Американски Држави – добитничка на бројни награди како Оскар, Награда Еми …)

Никол Кидман позираше за едиторијалот на The Perfect Magazine, а фотографиите веќе станаа вирални.

Покрај тоа што е врвна актерка, Никол Кидман и во шестата деценија многу добро знае да крене прашина. Откако го преплави интернетот со нејзината февруарска насловна страница на Vanity Fair позирајќи во мини здолниште со низок струк и кроп топ, таа повторно го направи тоа, во малку поинаков, но подеднакво впечатлив стил.

Имено, Никол позираше за насловната страница на The Perfect Magazine и откри дека е во завидна физичка форма. Како здолниште избра велосипедски појас, додека под маицата се гледаат нејзините затегнати стомачни мускули.

СПОДЕЛИ
Претходна објава🔔 Повик за две работилници за деца на книжевниот фестивал „Друга приказна
Следна објава6 важни причини зошто треба да јадете риба барем еднаш неделно
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ