Ако сте расположени за малку поинаков одмор ова лето од вообичаеното, знајте дека светот е полн со локалитети што можете да ги истражувате и хотели кои се подготвени и чекаат да ве примат и да го откријат нивното вистинско лице …

Уште повеќе, не мора да патувате на половина пат низ светот за да откриете нешто ново – можете да се упатите кон Грција!

Грција и нејзините прекрасни острови отсекогаш биле идеално место за одмор за уживање, исполнети со бајковити плажи, острови со недопрена природа и магија што им се откриваат само на најупорните, кои се подготвени да се обидат да ја достигнат.

Испуштајќи префинета бохо вибрација, хотелот Синтопија, лоциран на островот Крит, се наоѓа во најпопуларниот дел и има своја приватна плажа. Тој е дизајниран за возрасни, парови и соло патници кои сакаат да го доживеат грчкиот живот на сосема поинаков начин …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНово: Моделите од познатиот бренд Еsotiq сега се достапни и во Македонија!
Следна објаваИспирација: Супер моделот Елса Хоск во најубавата летна кошула!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ