Најмодерни и најуникатни костими за капење за лето 2021 година!
Моделите од познатиот бренд Еsotiq сега се достапни и кај нас.
Бидете препознатливи, различни и уживајте во летната авантура со некој од уникатните костими за капење од женската и машка колекција за лето 2021.
Дали ова лето ќе го паметите по цветните дезени? Неодоливи и безвременски модели кои ќе го разубават вашиот одмор и ќе додадат свежина во него.
Или едноставно сте љубители на едноставни и минималистички модели, со кои секако нема да останете незабележани!!
 
Или одберете и направете комбинација од бои со Вашиот партнер со што ќе заблескате оваа лето.

Останатите модели и додатоци под брендовите Esotiq и Henderson може слободно да ги посетете на нивната Facebook страна Facebook страна https://www.facebook.com/EsotiqMacedonia  и на Instagram  https://www.instagram.com/esotiq_macedonia

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПариски венчавки: Како да изгледате како невеста од Париз?
Следна објаваУживајте во гламурозната и бохо атмосфера на летото!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ