Јакните со пердуви се задолжителни парчиња од секоја зимска гардероба, а овогодинешната понуда е богата со одлични модели.

Овие јакни ќе ни помогнат со стил да ја пречекаме и преживееме зимската сезона која започна во нашите плакари неколку недели пред нејзиниот официјален, календарски почеток.

Овие екстремно топли јакни можете да ги најдете во сите бои, но во понудата секако доминираат парчиња во црна и оние во неутралните смеѓи тонови.

Топлите, шик, практични и удобни јакни со пердуви се најбараното парче облека за зимската сезона, а за вас ги пронајдовме најубавите модели кои ви ги донесуваме подолу… Mango, Zara, Massimo Dutti …

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРамни чевли и влечки: совршени обувки за удобен престој во домот!
Следна објаваТренд: Џемпери за оваа зима!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ