Топли џемпери кои ќе не “прегрнат” во секое време …

Многу нови модели веќе пристигнаа на полиците на продавниците и излозите на е-продавниците. Кои џемпери се најмодерни оваа сезона?

Модните куќи во своите колекции вклучија модели за сите вкусови и буџети. Од модели во пастелни бои до преголеми во флуоресцентни бои; од разнобојни верзии во риги до оние со женствен вез; а потоа повторно оние со V-изрез и детали со тантела; со тркалезно деколте и крагна Петар Пан или со карнери на ракавите … како што претпоставувате, има многу нови модели кои само чекаат да се најдат во вашата гардероба.

 

НЕМА КОМЕНТАРИ