Елегантна серија на миризливи свеќи, од шпцелан со познатите мотиви од Версаче – Медуза Гала, Ванити, Медуза, Ле жарден де Версаче, ЛезЕтоал де Ла Мер, Ла Скала дел Палацо, Престиж Гала и Го сакам барокот – се одличен украс за сечиј дом.

Елегантни, пред сè луксузни и раскошни, овие свеќи носат со себе еден сосема нов вид намагија што нè заведува и воодушевува.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПарис, синот на Пирс Броснан стана модел!
Следна објаваПрограма во Јавна Соба 23.09. 2019
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР