Синот на славниот холивидски глумец Пирс Броснан кој го доби од врската со новинарката Кели Шеј Смит, почна да се појавува на модните писти и познати модни часописи.

Парис, се појави на модната писта на модната недела во Лондон, на добротворната ревија на Наоми Кембел, а од публиката цело време го следеше поносниот татко.

Инаку Парис се појави и носеше модели на модната ревоја на Долче и Габана, Ралф Лорен и многу други.

Парис е многу популарен и на Инстаграм каде го следат 148 илјади пријатели.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваГламурозна Louis Vuitton колекција – Cruise 2020!
Следна објаваНови производи – ROSENTHAL MEETS VERSACE!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР