Брендот Louis Vuitton се здружи со уметникот од Лос Анџелес, Алекс Израел, за да создадат заедно спектакуларна колекција …

Тоа е линија на безпрекорни аксесоари, а како лице на нивната заедничка кампања, тие ја избраа меѓународно реномираната моделка, Карли Клос.

Карли може да ја видиме како позира со шалови, ешарпи и ќебиња од оваа колекција, кои се во центарот на вниманието.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваHaute Couture фустаните се одлична инспирација за венчаници!
Следна објаваПентахаус од 16,5 милиони долари во Mајами!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР