Брендот Louis Vuitton се здружи со уметникот од Лос Анџелес, Алекс Израел, за да создадат заедно спектакуларна колекција …

Тоа е линија на безпрекорни аксесоари, а како лице на нивната заедничка кампања, тие ја избраа меѓународно реномираната моделка, Карли Клос.

Карли може да ја видиме како позира со шалови, ешарпи и ќебиња од оваа колекција, кои се во центарот на вниманието.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваHaute Couture фустаните се одлична инспирација за венчаници!
Следна објаваПентахаус од 16,5 милиони долари во Mајами!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР