Lily James се појавува во новата кампања на познатиот Burberry парфем, My Burberry

Уживајќи пред објективот на познатото дуо, Inez & Vinoodh, таа позираше во Лондон, облечена во неутрални модни парчиња дизајнирани од Рикардо Тиши.

На една фотографијаЛили носи декориран тренч мантил и слип фустан,a на другата фотографија, таа изгледа многу сензуално без мантил.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршен летен маникир!
Следна објаваКако се носи тексас шорц ова лето!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР