Ник Јангквест повторно е херој на брендот Пако Рабан, бидејќи се најде во улога на протагонист во нивната нова кампања за парфемот Invictus…

Фотографиран од Симон Илс, австралискиот модел позираше во пустината, а темата на снимањето беше “Бесниот Макс”. Франсоа Расел го режираше ова брилијантно видео кое ја следи оваа кампања, во која глуми и Лума Гроте.

Ник и Лума изгледаат совршено. Погледнете и сами …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРетро Gucci патики!
Следна објаваДизајнерката Ирина Тошева ја претстави летната колекција “Eunoia” преку артистички едиторијал со моќна порака
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР