Ralph Lauren predstavlja svoj novi ženski parfem

Jessika Hastain го рекламира новиот парфем на Ralph Lauren

Комбинирајќи ја силата на жената и нејзината женсвеност во едно шишенце, новиот парфем на Ralph Lauren, Woman Intense – Eau de Parfum ве поканува да го прифатите и споделите неговиот интензитет на секојдневна база со само неколку капки мирис.

Дури и шишето на овој парфем со својата црна и златна боја поседува елегантен, моќен дизајн кој идеално се вклопува со аромата која ја претставува.

Image result for Woman Intense - Eau de Parfum Ralph Lauren

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИнтимен концерт на Влатко Стефановски Трио
Следна објаваDisney Miki Mouse Ears во луксузно издание!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР