Никогаш поубава, бразилскиот модел Жизел Бундшен ги мами воздишките на фотографиите на јувелирскиот бренд Vivara.

Јувелирскиот бразилски бренд ја избра за својата божиќна кампања 2018, познатата бразилска моделка, која заводливо заведува само во црвена ткаенина, носејќи накит и црвен кармин.

Елегантни обетки, прстени и ѓердани, како и атрактивните привезоци се изработени од злато наречено “Ouro Vivara.”

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕнтериер: Елегантен апартман со непогешив дизајн од Заха Хадид!
Следна објаваПред полноќ “Bella Lure” колекција – зима 2018! 
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР