Mark Siegmund е германски дизајнер кој живее и работи во Шангај. Неговите фотографии од новиот дом се направени со Sony Alpha 6000 и мора да кажеме дека воодушевуваат! Шангај ќе стане дефинитивно приоритетно место на Вашата листа за патувања во светот.

Погледнете!

No automatic alt text available.

Image may contain: indoor

No automatic alt text available.

Image may contain: sky, skyscraper and outdoor

Коментари

коментари

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР