Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting

Lin Na го документираше своето патување во Хавана и ги сподели своите впечатоци кои потсетуваат на филмскиот свет од 50-тите и 60-тите. Улиците, луѓето, автомобилите и сцените на секојдневието прошарани во боите на Куба, па нели звучи совршено?

Image may contain: 1 person, sitting and outdoorImage may contain: 1 person, indoorImage may contain: 3 people, people standing and outdoorImage may contain: sky and outdoorImage may contain: one or more people and outdoorImage may contain: 1 person, sitting, child, shoes and outdoorImage may contain: 1 person, standing, sky and outdoorImage may contain: 1 person, sitting and outdoorImage may contain: 1 person, sittingImage may contain: 2 people, people smiling, people walking, people standing, hat and outdoorImage may contain: 1 personImage may contain: 1 person, car and outdoor

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПо пет години` Banksy` повторно на улиците на New York!
Следна објаваKолекција Gucci Resort за 2018!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР