Image may contain: sky, cloud and outdoor

Image may contain: sky and outdoor

Image may contain: plant and outdoor

Image may contain: plant, table, sky and outdoor

Image may contain: one or more people and outdoor

Image may contain: plant, tree and outdoor

Image may contain: sky, ocean, outdoor, water and nature

Image may contain: mountain, sky, outdoor and nature

Image may contain: outdoor

Image may contain: sky and outdoor

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваТеписи: Покажете автентичност!
Следна објаваMind диета: Диета која симнува килограми а ве прави попаметни!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР