Многу здравје, радост, љубов и успех во НОВАТА 2018 година, ви поскаува тимот на Divian Arts!

продолжуваме заедно понатаму….:)*

СПОДЕЛИ
Претходна објава5 Алкохолни пијалоци кои ја уништуваат вашата кожа!
Следна објаваКако да им помогнете на вашите миленичиња да го избегнат празничниот стрес!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР