Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Phillip Haumesser направи одличен есенски серијал кој ќе Ви го стопли срцето. Изобилстовото на бои, среќните модели и преслатките зајаци ги прават фотографиите можеби едни од најдобрите кои сме ги виделе оваа сезона. Разгледајте ги и инспирирајте се за фотографирање при следната прошетка во парк!

Image may contain: 1 person, standing, baby, outdoor and nature

Image may contain: one or more people, tree, outdoor and nature

Image may contain: tree, sky, outdoor and nature

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

Image may contain: 1 person, smiling, outdoor

Image may contain: one or more people, people standing, outdoor and nature

Image may contain: 1 person, smiling, outdoor

Image may contain: one or more people, people standing, sky, twilight, tree, outdoor, nature and water

Image may contain: 1 person, standing, tree, sky, outdoor and nature

Image may contain: 2 people, child, outdoor and nature

Image may contain: 1 person, sitting, tree, outdoor and nature

Image may contain: plant, grass, tree, outdoor and nature

Image may contain: one or more people and outdoor

Image may contain: one or more people, people standing, outdoor and text

Image may contain: 1 person, smiling, tree, outdoor and nature

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНеделен репертоар на Драмски театар (13.11. – 19.11.2017)
Следна објаваWHITE WINTER | Есенцијалите за оваа зима од ZARA Home
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР