Image may contain: bedroom and indoor

Есенцијалите за оваа зима од ZARA Home!

Во колекцијата „White Winter“, Zara ја нагласува есенцијалноста на деталите во домот. Чисто – бели постелнини, навлаки со зимски дезени кои го нагласуваат стилот на компанијата и топло Ве подготвуваат за престојната зима!

Image may contain: bedroom and indoor

Image may contain: indoor

No automatic alt text available.

Image may contain: indoor

Image may contain: bedroom and indoor

Image may contain: indoor

Image may contain: one or more people and indoor

Image may contain: indoor

Image may contain: bedroom and indoor

Image may contain: bedroom and indoor

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

 

Коментари

коментари

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР