Време е да запрете со се што работите, бидејќи тукушто излезе новиот  продолжен трејлер на Fifty Shades Freed”, кој со нетрпение многумина од вас го очекуваат…

Третиот дел од трилогијата на авторот E.L. James, наскоро ќе дојде во кината, поточно за денот на вљубените во 2018 година. Продолжениот XXL трејлер е вистинска посластица за сите љубители на 50 нијанси, кој ни дава увид во досега невидени сцени и карактери на ликовите.

Во новиот трејлер на филмот, “Fifty Shades Freed”, обожавателите конечно, имаат можност да видат како г-ца Steele станува г-ѓа Grey. Свадбените сцени, како и новиот гламурозен живот на Anastasiа, се само дел од увидот во новиот филм и затоа погледнете го трејлерот.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРозовата е хит боја на венчаници за 2018!
Следна објаваЗбогатете ги вашите ѕидови со префинет допир на егзотичен шик!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР