Новиот филм All I See Is You, со Blake Lively во главна улога како Gina, нѐ воодушеви.  Џина е млада жена која како дете, го изгубила видот, а по многу години ѝ била дадена можност да отиде на операција, со која ќе се врати нејзиниот вид.

На почетокот, работите се одлични за Џина, која прв пат го гледа својот сопруг ((Jason Clarke). Но, ситуацијата се менува со текот на времето. Дали Џина видела повеќе отколку што сакала?
Сценариото го напиша Sean Conway, а режијата е на Marc Forster.
Во прилог на актерскиот талент кој веќе го знаеме, сега откривме дека Blake Lively има талент и за пеење.

1.Првата песна е “Double Dutch”, во која, покрај неа, се слуша глас на дете, придружуван од гитара.

Втората песна е ““In Our Dreams“, e едноставна меланхолична љубовна песна.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРеновација на Јапонската градина во Портланд
Следна објаваLais Ribeiro ќе го носи овогодишниот “Fantasy Bra”!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР