Cocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanja

Дали некогаш сте посакале да се обедините со природата, но без непријатно и неудобно кампување?

Природата ја има сета своја магија и убавина, тоа е факт, но понекогаш не ни дава најдобри услови за уживање во целата нејзина божествена понуда. Дождот, студот, топлината и непријатниот терен, проследени со инсекти и други мали нешта кои можат да го расипат нашето искуство, скоро секогаш се дел од кампувањето.

Овој пат ви презентираме нов квалитет кој ќе ви овозможи да уживате во магијата на природата, опкружена со комфор, топлина (или студ) и сите удобности што ви се потребни.

Cocoon Tree сега во својата понуда, има нова луксузна опција за сите љубители на кампувањето. Cocoon Tree е сферична структура која може да се прикачи на дрво, овозможувајќи ви да лебдите над земјата. Со тежина од околу 60 килограми, оваа сфера е направена од алуминиум и е покриена со водоотпорна цирада, што ја прави погодна за употреба во секое време од годината.

Секое Cocoon Tree се држи за дрво со користење на јажиња и безбедносни мрежи, а во внатрешноста се влегува со помош на дрвени патеки или безбедносни мрежи, а нуди доволно простор за две лица. Внатре има удобен душек, кој е со дијаметар до три метри!

Cocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanja

Cocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanjaCocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanjaCocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanjaCocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanjaCocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanjaCocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanjaCocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanjaCocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanjaCocoon Tree - novi način glamuroznog kampovanja

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРицинусовото масло: вашиот нов сојузник за убавина!
Следна објаваДали сте слушнале за Poshtel? Евтино сместување и луксуз!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР