Доколку сте љубители на бајките а посебно ги обожувате морските сирени и како деца сте сонувале да бидете една од нив, сега е вистинскиот момент да ви се оствари таа желба.

Дизајнерката Lirika Matoshi неодамна ја претстави својата модна линија на рачно изработени мрежасти чорапи кои се украсени со најразлични модни додатоци кои ѓе ве одушеват бидејќи кога ќе ги облечете сигурно ќе се чувствувате како морска сирена.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНај-заведувачки автомобил!
Следна објаваМатурски изглед со Fashion & Friends и Bata
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР