Ovo je najzavodljiviji automobil

Едно истражување кое го направи една француска компанија, дојде до еден многу интересен заклучок…

Ovo je najzavodljiviji automobil

BMW автомобилите се прогласени за најзаведувачки модели во Франција. Зад себе ги оставија Ferrari, Aston Martin и Mercedes-Benz. Дури 82 % од испрашаните, го одбраа BMW како нај заведувачки автомобил.

Ovo je najzavodljiviji automobil

74% мажи и 67% жени признаа дека го проценуваат спротивниот пол по автомобилот кој го поседува.

Ovo je najzavodljiviji automobil

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛуксузна џунгла на Roberto Cavalli Home Interiors!
Следна објаваМодерни сирени
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР