Дали почнавте да размислувате каде ќе би сакале да одите на годишен одмор? Доколку сакате да ја посетите Шпанија, треба да знаете дека Балеарското острво Мајорка е идеална дестинација.

Во срцето на овој рај се наоѓа Jumeirah Port Soller Hotel & Spa, фантастично место на брдо, на самиот брег на Мајорка. Нудејќи прекрасен поглед кон морето, со прекрасен ентериер, ова место е идеално за тие кои сакаат да му се диват на Средоземното море, како и на прекрасниот Sera de Tramuntana планинскиот венец.

Овој луксуен хотел ќе ве воодушеви со своите соби, а ги има вкупно 121, повеќе од половина се со поглед на море. Ќе го доживеете класичниот шпански шмек внатре во хотелот, кој е комбинација на едноставност и елеганција.

Хотелот поседува олимписки базен кој е лоциран на највисоката точка на хотелот, па тоа е воедно, идеалното место за уживање на залезот на сонцето.

Jumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanja

Jumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanjaJumeirah Port Soller Hotel & Spa na Majorci ispunjava sva očekivanja

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава8 важни тајни кои среќните парови добро ги знаат!
Следна објаваSwarovski со нови фигури на “Убавицата и Sверот”!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР