.Beyoncé, нејзиниот сопруг Jay Z и ќерката Blue Ivy, се појавија на премиерата на филмот “Убавицата и sверот”  во Лос Ангелес. Beyonce не воодушеви со фотографиите од премиерaта, поточно прекрасно облечено целото семејство Carter. Ќе кажеме дека се очигледно големи фанови на Gucci…

Таа носеше прекрасен фустан украсен со цветови и златни сандали на Azzedine Alaïa. Ќеркичката како и мајката во Gucci, – во розе-зелен фустан и своите омилени  Converse Chuck Taylors патики. Дури и Jay Z се појави во трапер јакна Gucci и во патики Adidas Stan Smith.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваTattoo уметник кој вашите миленичиња ги претвора во најслатки тетоважи!
Следна објаваСреќен 8 март!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР