Данкан Мекентајер, реномиран изработувач на велосипеди и Антон Декер кој работи за реномирани брендови како што се “Порше”, “Ферари” и “Ламборџини” се двајцата виртуози кои ги споија своите вештини и креативни сили и го креираа овој моќен велопридружник со индустриски шмек за урбани и авантуристички велосипедски патешествија. Велосипедот “The Vicious Cycle” е софистициран, современ и префинет но во исто време е урбан и спортски. Овој маестрално рачно изработен модел на велосипед е произведен во ограничени количини во само 10 парчиња. Навистина маестрално. Погледнете!!

1173044_444567242322177_1932138525_n

350

269
DUTCHMANN-PARTNERS-UP-EXPERTS-TO-CREATE-A-LIMITED-EDITION-BIKE-CALLED-THE-“VICIOUS-CYCLE”-swipelife-1-804x500

the-vicious-cycle-2

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР