Комбинацијата два извондредни вокали и едно виолончело со три преубави Французинки носи рецепт за совршено музичко трио. Lucie, Elisa и Juliette ( или L. E. J. ) направија совршен летен микс од омилените хитови кои се слушаат ова лето. Тие започнуваат со „Freedom“ од Pharrell, потоа продолжуваат со „Lean On“ и „Bitch Better Have My Money“ од Rihanna.

Ве предупредуваме, ритамот е заразен!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕксклузивно, Оскар де ла Рента!
Следна објаваКако да ја декорирате спалната соба, која ќе ја обожувате?
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР