Овој мистичен Вторник решивме да Ви го разубавиме со една мистична фотографија која ја има направено една мајка, а како модел позира нејзината ќерка, инспирирана од култната приказна на „Алиса во Земјата на чудата“. Боењето на белите рози во црвено, не’ потсеќа на едно убаво дамнешно ретро лето.

Дали Ви се допаѓа?

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЈужните острови на Нов Зеланд
Следна објава“Les femmes d’Alger” од Пикасо е продадена за 179 милиони долари
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ