Мора да се прашувате, во што е финтата –  нема да верувате, се е по правила!

Мелита Kолумандас Хантер и нејзиниот сопруг Рори, малиот приватен остров го направија во едно од најубавите и најлуксузните летувалишта во светот. Откако го купија островот за само 15 000 долари, тие одлучиле да го направат во местокаде што  душата и телото подеднакво се релаксираат. Семејството требало да се врати во Њујорк, откако Рори ја завршил работата во Камбоџа, но им се даде единствена можност да купат да го живеат она што го направија рај на земјата221f9c9a5e64b0becd95d3aae3de4777 ea226f1650a914d41299534d13860c5c d092175e35d8cd83a3c6eeaf90ddeef6 a9c4b6f7df5cac504c5baa7d75695535 b393633fe682248867c6213d4b8b2e09 674479ee0bce124b81302ea0a37f1abe 4afd64af1cf8a78655511f4045abe243 994cf871fb1657e8001ca1fc17f90dcf 568a269729de4ecb175cfb5fccad722e dc552b6f5a6d08f53cfcc704b830ee2650a4550b265ed94fd3098800a37e0560 d62589099cdbab2f030465b4ff46075b

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМодни трендови кои треба да ги избегнувате и прифатите ова лето
Следна објаваОблакодер инспириран од Бијонси
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР