prva-4Црна во лето? зошто не?

Светот на модата во денешнo време, бргу се менува. Од ден на ден, ги прифаќаме новите трендови, а  се поздравуваме со старите. Навистина, понекогаш е многу тешко да ги пратиме сите случувања и промени во модната индустрија. Ви се чини дека секоја минута нешто ново е “во мода” и она за што мислевте дека е тотално кул – одеднаш е аут!

Ни се чини дека сепак успеавме да фатиме малку од модните жички, дека овие четири трендови станаа најголем хит во текот на летото 2015 година. Со комбинирањето на сетови и комбинезони пантолони со прерамки,  кои се апсолутно успешен избор, буквално сте во тренд за црвен тепих и за појавување на свадби. 
Од друга страна, пантолоните со принт и електрично сината, ги имаа своите славни денови и сега е време да ги сместите во позадина во вашиот гардеробер. Прочитајте подолу, кои модни трендови треба да ги прифатите а кои да ги избегнете во оваа сезона.
Прифатете –  Kомбинирање на сетови
matching

Прифатете –  Комбинезони
komb
Прифатете –  Платформи

platПрифатете –  Тесни фустаниslip

Избегнувајте Електрично сина боја

plava

Избегнувајте Пантолони со принт

pants

СПОДЕЛИ
Претходна објава[Филм] Светот Јура
Следна објаваОд остров купен за 15 000 долари до едно од најубавите летувалишта во светот!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР