Работејќи за еден од најстарите оптичарски дуќан во Лондон, Ана Карин Карлсон стана заинтересирана за очила за сонце. Посебно се воодушеви кога го виде гламурозениот стил на очила од 80-те на својот пријател.  Нејзината страст ја запали да отвори своја продавница, каде што таа направи уникатни очила кои го дополнуваат изгледот на модните писти. Со забавни бои и животински принтови, Ана-Карин Карлсон направи сензационални очила за сонце и прекрасни рамки за дипотерски очила, кои изгледаат супер модерни и оригинално во секој поглед.
BGD0X2Q_mx
BGD0UD0_mxBGD0UDE_mxBGD0P2E_mxBGD0P28_mxBGD0S1G_mxBGD0UD0_mxBGD0UD2_mxBGD0UDC_mxBGD0UDE_mx (1)BGD0X3Y_mxBGD0XB7_mxBGD0XBB_mxBGD0XBD_mxBGD0XBK_mxBGD0YCM_mxBGD0YCR_mx


Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваAston Martin со новиот „ѕвер“ на Гудвуд
Следна објаваСедум дена за вечност – Марк Леви
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ